fbpx

Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu

Wybielanie zębów
Wrocław

Wybielanie zębów w klinice Dentaxo Wrocław metodą nakłakową lub prevdent to gwarancja bezpieczeństwa, trwałego efektu i śnieżnobiałego uśmiechu! Nabierz pewności siebie, olśniewaj uśmiechem i urokiem osobistym. Pozbądź się nalotu, przebarwień i kamienia nazębnego.

Nie ryzykuj z agresywnymi produktami na wybielanie zębów w sklepach czy aptekach i pamiętaj, że proces ten powinien zostać poprzedzony profilaktyczną wizytą u stomatologa, uzupełnieniem ewentualnych ubytków jak i higienizacją zębów. W naszej klinice zatroszczymy się o Twój śnieżnobiały uśmiech od podstaw!

wybielanie zębów wrocław

Cennik Usług

Stomatologia estetyczna

Licówka kompozytowa

od 650

Licówka porcelanowa

od 1800

dostawienie zęba z kompozytu na włóknie szklanym

od 700

wybielenie martwego zęba

400

każda dodatkowa wizyta

100

wybielanie zębów metodą PrevDent z odbudową szkliwa

promocja z 2000 na 1600

bonding

od 700

botox stawy skroniowo-żuchwowe

1500

Wybielanie zębów w klinice stomatologii estetycznej

Wybielanie zębów to sposób na czarujący uśmiech i pewność siebie!

Zęby można wybielić na wiele różnych sposobów, ale nie zawsze jest to rozwiązanie bezpieczne, trwałe i przede wszystkim efektywne. Dostępne w sklepach czy aptekach środki, albo podrażniają dziąsła, uszkadzają szkliwo lub powodują nadwrażliwość. W dodatku uzyskany efekt białych zębów często jest niewspółmierny do poniesionych szkód no i niestety krótkotrwały. Jeśli nie chcesz podejmować zbędnego ryzyka, a proces wybielania zębów ma być długofalowy, zgłoś się do nas!

wybielanie zębów wrocław

Przebarwienia na powierzchni szkliwa i wewnątrz tkanek zęba są głównie wynikiem Twojej diety oraz higieny

Mycie zębów nie zawsze oznacza utrzymanie ich czystości w naturalnej barwie. To, jaki tryb życia prowadzisz, co jesz i pijesz, wpływa na estetykę Twojego uzębienia. Spore ilości kawy, wina, a także dym tytoniowy, to główne czynniki degradujące biel Twoich zębów.

Wybielanie zębów metodą nakładkową lub prevdent

Wybielanie zębów w klinice stomatologii estetycznej to jedyne słuszne rozwiązanie, które gwarantuje brak skutków ubocznych oraz długotrwały efekt! Naszym pacjentom oferujemy opcje wybielania zębów metodą prevdent lub nakładkową.

Dlaczego warto wybielić zęby w naszej klinice?

Zdrowe i białe zęby to nie tylko większa pewność siebie i powód do częstszego uśmiechania się. To przede wszystkim karta przetargowa w życiu prywatnym i zawodowym, ponieważ osoby z zadbanymi zębami postrzegane są w społeczeństwie jako młodsze, inteligentniejsze, atrakcyjniesze oraz bardziej zamożne! Poza tym obie metody, zarówno prevdent oraz nakładki są totalnie bezpieczne dla szkliwa i dziąseł!

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Wybielanie zębów to inwestycja 
w siebie!

Wybielanie zębów w klinice stomatologicznej to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, braku skutków obocznych, ale i trwałego efektu. Dostępne w sklepach czy aptekach środki na wybielanie zębów bardzo często wykazują się działaniem, które podrażnia dziąsła i szkliwo co finalnie generuje więcej powikłań, aniżeli oczekiwanego efektu. Pamiętaj, że zdrowe i białe zęby to fundament atrakcyjności i pewności siebie.

Inwestycja w czarujący uśmiech to nie tylko wyzbycie się kompleksów, ale przede wszystkim szansa na lepszą pracę, posadę, a nawet związek, a budowanie pewności siebie w codziennym życiu to doskonała lokata!

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Prevdent wybielanie

Wybielanie zębów metodą prevdent

Wybielanie zębów metodą prevdent to nowoczesna i bezpieczna forma wybielania zębów, która polega na głębokiej penetracji kanalików zębowych przez nanocząstki połączone z hydroksyapatytem, będącym jednym ze składników samej zębiny. Efektem tego jest wypełnianie się szkliwa, tam gdzie odnotowane są jego ubytki oraz jednoczesne wybielenie zębów. Powierzchnia szkliwa staje się jednolita, gładka i zdecydowanie bielsza. 

Efekt wybielania metodą prevdent utrzymuje się nawet do 3 lat!

Laserowe wybielanie zębów we Wrocławiu

Wybielanie zębów Wrocław

Wybielanie zębów z powodzeniem możesz przeprowadzić w domu za pomocą specjalnych preparatów dostępnych w sklepach czy aptekach, ale w parze z tą decyzją musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Agresywne składniki będące składowymi większości produktów na wybielanie zębów mogą negatywnie wpływać na szkliwo i dziąsła. Wystarczy kilka minut, aby nabawić się poważnych problemów na długie tygodnie, a nawet miesiące.

Z drugiej strony spora ilość ogólnodostępnych produktów na wybielanie zębów to głównie czysty marketing, ponieważ mimo stosowania się do zaleceń producenta uzyskany efekt jest mizerny i krótkotrwały. Aby tego uniknąć, umów wizytę w naszej klinice stomatologii estetycznej, a decydując się na laserowe wybielanie zębów zyskasz znacznie więcej, a przy okazji zadbasz o zęby, nie tylko o ich odcień!

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł