fbpx
Stomatologia zachowawcza
W DENTAXO UL. DOKERSKA 2A / WROCŁAW

Stomatologia zachowawcza
Wrocław

Stomatologia zachowawcza w Dentaxo Wrocław to zakres usług stomatologicznych, obejmujących leczenie próchnicy, ubytków, usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie zębów. Postaw na profilaktykę i zapobiegaj chorobom i utracie zębów w skutek niewłaściwej higieny jamu ustnej.

stomatologia zachowawcza wrocław

Cennik Usług

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie światłoutwardzalne - przyszyjkowy ubytek klinowy

od 260

ubytek na 1 powierzchni:

od 290

– próchnica głęboka na 1 powierzchni:

od 340

– na 2 powierzchniach:

od 400

– na 3 powierzchniach:

od 500

– opatrunek tymczasowy:

150

– odbudowa korony zęba materiałem kompozytowym:

600

– zabezpieczenie próchniczo skażonej miazgi lub obnażonej miazgi materiałem Biodent/MTA

350

znieczulenie nasiękowe

50

znieczulenie przewodowe

70

Dewitalizacja miazgi zęba + opatrunek:

250

Oferta

Stomatologia zachowawcza w Dentaxo

stomatologia zachowawcza wrocław

Usuwanie kamienia nazębnego

Czytaj więcej

$
stomatologia zachowawcza wrocław

Piaskowanie zębów

Czytaj więcej

$
stomatologia zachowawcza wrocław

Leczenie próchnicy

Czytaj więcej

$
stomatologia zachowawcza wrocław

Stomatologia zachowawcza Wrocław

Kiedy warto udać się z wizytą do dentysty w ramach stomatologii zachowawczej?

Brak profilaktyki, niewłaściwa higienia jamy ustnej oraz dieta to prosta droga do rozmaitych problemów z zębami i dziąsłami. A to właśnie profilaktyka pozwala cieszyć się zdrowymi zębami na długie lata i szeroko pojętym zdrowiem. Pamiętaj, że wizytę u stomatologa powinno planować się minimum raz, dwa razy w roku w zależności od genetycznych uwarunkowań i stylu życia.

Takie podejście uchroni Twoje zęby przed kamieniem nazębnym, próchnicą, ubytkami, a także niepotrzebnym bólem i cierpieniem. Jeśli Twoja wizyta u stomatologa miała miejsce więcej niż 6 miesięcy temu, to warto zrobić to właśnie w tym momencie. Umów wizytę w naszej klinice i zadbaj o swoje zdrowie.

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Stomatologia zachowawcza w Dentaxo Wrocław

Czy zdajesz sobie sprawę z tego co jest Twoim największym skarbem, który posiadasz? Twoje zdrowie! A jednym z kluczowych elementów dbania o nie są regularne wizyty kontrolne u stomatologa, co określa się mianem prodilaktyki w stomatologii zachowawczej. Ma to sens nawet wtedy, kiedy wszystko jest w porządku, ale nie zapominajmy, że to właśnie profilaktyka odgrywa ogromną rolę w zapobieganiu poważnym problemom i schorzeniom jamy ustnej. Umawianie wizyty u stomatologa w sytuacji, kiedy odczuwasz ból zębów lub dziąseł to zdecydowanie za późna interwencja.

Dlaczego więc warto regularnie odwiedzać stomatologa? Po pierwsze, to właśnie stomatolog może zidentyfikować potencjalne problemy i schorzenia jamy ustnej na wczesnym etapie, których możesz wcale nie czuć i nie dostrzegać w chwili obecnej, zakładając, że wszystko jest w porządku. Niektóre problemy, takie jak próchnica czy choroby dziąseł mogą rozwijać się niezauważone przez nas, aż do momentu, gdy stają się poważne i bolesne. Regularne wizyty kontrolne pozwalają na wczesne wykrycie takich problemów i podjęcie odpowiednich działań naprawczych, zanim będą wymagały bardziej zaawansowanych i kosztownych procedur. No i niestety, których obecność będzie objawiać się bólem, często tak silnym, że w jego znieczuleniu nie pomogą żadne środki przeciwbólowe dostępne w aptekach.

Po drugie, stomatologia zachowawcza to również skuteczny sposób na uniknięcie wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Czy wiesz, że zaniedbywanie profilaktyki może prowadzić do przewlekłych bólów zębów, stanów zapalnych dziąseł czy nawet utraty zębów? To tylko niektóre z negatywnych skutków zaniedbań. Z tego względu, regularne wizyty u stomatologa mają sens, ponieważ umożliwiają monitorowanie stanu Twojej jamy ustnej, a przy okazji usuwanie kamienia nazębnego, osadu czy drobnych przebarwień nagromadzonych na zębach od ostatniej wizyty u dentysty.

I na koniec najważniejsze. Pamiętaj, że stomatologia zachowawcza ma korzystny wpływ na Twoje ogólne zdrowie, a nie wyłącznie jamę ustną. Istnieje wiele badań naukowych potwierdzających związek między stanem zdrowia jamy ustnej, a różnymi schorzeniami, takimi jak choroby serca, cukrzyca czy problemy z układem oddechowym. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o higienę jamy ustnej i regularnie odwiedzać stomatologa, który pomoże Ci utrzymać zdrowie na długie lata.

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł