fbpx
Stomatologia estetyczna
w DENTAXO UL. DOKERSKA 2A / WROCŁAW

Stomatologia estetyczna
Wrocław

Stomatologia estetyczna w Dentaxo Wrocław to zakres usług obejmujących wybielanie zębów , bonding oraz nakładanie licówek. Zarówno porcelanowych jak i kompozytowych. Zadbaj o czarujący uśmiech i umów wizytę w naszej klinice.

Oferta

Stomatologia estetyczna w Dentaxo

Wybielanie zębów

Czytaj więcej

$

Licówki

Czytaj więcej

$

Bonding zębów

Czytaj więcej

$

Stomatologia estetyczna Wrocław

Kiedy warto poddać się zabiegom stomatologii estetycznej?

Pamiętaj, że czarujący uśmiech to zdrowy uśmiech, który możesz zrujnować poprzez brak profilaktyki, niewłaściwą dietę i przyzwyczajenia. Wszelkiego rodzaju ubytki, przebarwienia i niedoskonałości mogą być zarówno genetycznymi uwarunkowaniami jak i efektem Twoich własnych zaniechań lub przyzwyczajeń. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej są dla Ciebie jeśli:

Masz ubytki i zniekształcenia w uzębieniu

Twoje zęby są przebarwione od kawy, tytoniu lub wina

Chcesz pozbyć się kamienia nazębnego

Naturalny kształt Twoich zębów jest daleki od ideału

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Stomatologia estetyczna w Dentaxo Wrocław

Stomatologia estetyczna w naszej wrocławskiej klinice Dentaxo to szereg usług stomatologicznych, które dodadzą Ci pewności siebie oraz sprawią, że Twój uśmiech będzie wręcz olśniewał osoby w Twoim otoczeniu. Pamiętaj, że stomatologia estetyczna to wariant trzech podstawowych usług, które powinny zostać poprzedzone wizytami w ramach stomatologii zachowawczej. Zaliczamy do nich higienizację zębów, wybielanie, bonding oraz nakładanie licówek. Olśniewający uśmiech to jedno, a zdrowe i mocne zęby to druga kwestia, na którą musisz zwrócić szczególną uwagę.

Pamiętaj, że niektóre aspekty estetyki Twoich zębów są odzwierciedleniem Twojego stylu życia i upodobań, zaś na niektóre nie masz najmniejszego wpływu, bo wynikają z Twojej genetyki i towarzyszących jej uwarunkowaniom. Na szczęście w Dentaxo poradzimy sobie z każdym problem, który stoi na drodze Twojeo czarującego uśmiechu. Dodamy Ci pewności siebie i pozbędziemy się Twoich kompleksów, a Ty po prostu będziesz olśniewać swoim uśmiechem.

 

Jak wygląda proces usług związanych z zabiegami stomatologii estetycznej?

Zabiegi stomatologii estetycznej obejmują w pierwszej kolejności leczenie zachowawcze i protetyczne, będące podstawą do dalszych działań związanych już wyłącznie z szeroko pojętą estetyką. Poza wybielaniem zębów oferujemy bonding oraz uzupełnianie i dostawianie zębów z kompozytu, a także nakładanie licówek, dzięki czemu niwelujemy wszelkie niedoskonałości. Świadomi siły zdrowego uśmiechu i towarzyszącej mu pewności siebie, odmieniamy życie naszych pacjentów.

 

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł