Klinika stomatologiczna Dentaxo, ul. Dokerska 2A, Wrocław
dentaxo_logo_color
KLINIKA STOMATOLOGICZNA DENTAXO UL. DOKERSKA 2A / WROCŁAW

Stomatolog

Barbara Krzywiecka

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Wieloletni pracownik naukowo- dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, kształcący z wielkim zaangażowaniem pokolenia studentów.

Zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. W leczeniu pacjenta skupiam się na holistycznym podejściu do jego zdrowia i leczeniu interdyscyplinarnym z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji, protetyki, chirurgii oraz periodontologii. W swojej pracy jestem precyzyjna i empatyczna. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie.

W szczególności specjalizuję się w nowoczesnym leczeniu kanałowym zębów pod mikroskopem, a także w leczeniu dzieci i dorosłych z lękami, które pokonuję jatrosedacją oraz sedacją wziewną z wykorzystaniem podtlenku azotu – tzw. „gazu rozweselającego”), stosując jednocześnie wiedzę z zakresu medycyny narracyjnej.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych sympozjach, warsztatach i kongresach naukowych.
Jednocześnie zgłębiam wiedzę z zakresu psychologii, poznając formy komunikacji i budowania relacji wg zasad tzw. NVC-Porozumienia Bez Przemocy, autorstwa Marshalla B. Rosenberga. Pasjonuję się również muzyką, śpiewem chóralnym oraz sportem, co łączę z pracą i życiem rodzinnym.
Pomaga mi to być otwartym na pacjenta i jego potrzeby.