Klinika stomatologiczna Dentaxo, ul. Dokerska 2A, Wrocław
dentaxo_logo_color
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
W DENTAXO UL. DOKERSKA 2A / WROCŁAW

Stomatolog
Wrocław

Stomatolog w Dentaxo Wrocław to specjalista, który zatroszczy się o Twoje zęby, zdrowie i olśniewający uśmiech. Bez bólu, niepotrzebnego stresu i ze wsparciem najnowszych technologii w zakresie sprzętu stomatologicznego. Poznaj nasz zespół i umów wizytę w naszej klinice stomatologicznej przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu.

NIECO WIĘCEJ O DENTAXO

Klinika stomatologiczna we Wrocławiu

Nasza Klinika Stomatologiczna we Wrocławiu jest miejscem, w którym pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej opieki dentystycznej na najwyższym poziomie. Oferta kliniki obejmuje wszystkie dziedziny stomatologii, począwszy od diagnostyki, przez leczenie, aż po chirurgię stomatologiczną. Naszym celem jest zapewnienie każdemu pacjentowi zdrowego i pięknego uśmiechu.

Wspieramy naszych pacjentów na każdym etapie leczenia, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, w tym mikroskopy do leczenia kanałowego. Wybielanie zębów realizowane jest z użyciem innowacyjnych metod, które pozwalają osiągnąć estetyczne efekty bez narażania zębów na szkody. Gabinet jest wyposażony w zaawansowane narzędzia, które pomagają nam dbać o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów.

NASI SPECJALIŚCI

Umów konsultację u specjalisty protetyka w naszej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo czekają na Ciebie specjaliści z dziedziny protetyki, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalizmem, zaoferują optymalne rozwiązanie.

To dzięki naszym protetykom możesz przywrócić utracony standard życia, pewność siebie i swobodę podczas każdego uśmiechu.

Zadzwoń i umów konsultację już teraz!

DLACZEGO NASI STOMATOLODZY?

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny, doświadczenie, empatia oraz wyrozumiałość to atuty naszych stomatologów!

Stomatolog nie musi kojarzyć się ze stresem, bólem i przykrą koniecznością. Nasi stomatolodzy to nie tylko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, ale także ludzie, którzy rozumieją Twoje obawy, potrzeby jak i wymagania. Empatia, precyzja, cierpliwość i nowoczesny sprzęt stomatologiczny to kwestie, które zapewniamy pacjentom naszej Kliniki oraz, które są u nas standardem!

DENTAXO

Zobacz wszystkie usługi stomatologiczne w naszej wrocławskiej klinice Dentaxo

Usuwanie ósemek

Ekstrakcja zęba

Usuwanie korzenia zęba

Cefalometria

powtorne-leczenie-kanalowe

Powtórne leczenie kanałowe

leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Tomografia

Pantomogram

ico-20

Tomografia stawów skroniowo-żuchwowych

ico-19

Tomografia szczęki i żuchwy

ico-18

Tomografia zęba

ico-1

Usuwanie kamienia nazębnego