fbpx
Piaskowanie i skaling zębów Wrocław

Piaskowanie zębów
Wrocław

Piaskowanie zębów w klinice Dentaxo Wrocław to element higienizacji jamy ustnej łączony z elementami stomatologii estetycznej. Nagromadzający się kamień nazębny wokół zębów i dziąseł to ognisko bakterii, a tym samym ryzyko pojawienia się stanów zapalnych i poważnych chorób zębów oraz dziąseł. Natomiast zbierający się na nich osad powoduje przebarwienia na szkliwie, co radykalnie zmienia estetykę uśmiechu. Umów wizytę w naszej klinice, pozbądź się kamienia nazębnego, osadu oraz przebarwień, by uzyskać piękny i zdrowy uśmiech!
Piaskowanie zębów Wrocław

Cennik Usług

Higienizacja

Instruktaż higieny jamy ustnej (w ramach wizyty):

bezpłatny

Scaling (usunięcie kamienia i osadu)

350

Scaling + Piaskowanie + Polerowanie + Fluoryzacja 2 łuki zębowe

530

Piaskowanie 2 łuków zębowych

320

Fluoryzacja 2 łuki

250

Płukanie kieszonki dziąsłowej + leczenie

150

Szyna z włókna szklanego (jeden ząb)

170

Kiretaż 1/4

500

Piaskowanie i skaling zębów w klinice stomatologicznej Dentaxo

Piaskowanie i skaling zębów to sposób na zdrowe i białe zęby

Codzienna, domowa higienizacja nie zawsze jest na tyle skuteczna, by ochronić Twoje zęby przed osadzaniem się kamienia nazębnego, osadu oraz przebarwień. Kawa, wino, dym z papierosów i generalnie dieta oraz styl życia, to czynniki zewnętrzne, wpływające na stan uzębienia. Umów się na wizytę kontrolną, podczas której przy okazji zatroszczymy się o Twoje zęby i piękny uśmiech!

Piaskowanie zębów Wrocław

Kamień nazębny, osad i przebarwienia na zębach

Kamień nazębny to ognisko bakterii w jamie ustnej, a zalegający na zębach osad i przebarwienia to wrogowie Twojego uśmiechu. Proces piaskowania zębów łączy w sobie elementy higienizacji, profilaktyki i stomatologii estetycznej.

Piaskowanie zębów to sposób na piękny uśmiech!

Piaskowanie zębów to zabieg polegający na usuwaniu osadu z powierzchni zębów, który pozwala przywrócić naturalny kolor Twoich zębów. Proces ten jest bezbolesny i skutecznie usuwa niemożliwe do pozbycia domowymi sposobami przebarwienia z powierzchni zębów. Proces ten wykonujemy na zdrowych zębach, wolnych od kamienia nazębnego lub wykonujemy go w ramach pakietu higienizacji zębów.

Dlaczego warto udać się z wizytą na piaskowanie zębów w Dentaxo?

Piaskowanie zębów w naszej klinice to element pakietu higienizacji zębów, a także weryfikacja kontrolna Twojego stanu uzębienia. Piaskowanie zębów jest jednym ze składowych elementów odpowiadających za Twój piękny uśmiech. Poza wybielaniem zębów i usuwaniem osadu, wykonujemy również skaling mający na celu usunięcie kamienia nazębnego. Umów wizytę w naszej klinice i zadbaj o atrakcyjny i zdrowy uśmiech!

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Chcąc dbać o zdrowy uśmiech, piaskowanie zębów wykonuj minimum raz w roku!

Piaskowanie zębów i ewentualne usuwanie kamienia nazębnego powinno wykonać się minimum raz w roku, choć szczerze rekomendujemy, aby łączyć te zabiegi wraz z dwiema wizytami kontrolnymi w roku. Takie dbanie o zęby odpłaci zdrowym, atrakcyjnym i pełnym uzębieniem na długie lata! Łączenie profilaktyki z elementami stomatologii estetycznej jest kluczem do zdrowych i pięknych zębów! Zważywszy na fakt, że nawet najbardziej troskliwa higienizacja jamy ustnej w warunkach domowych, nie zastąpi sporadycznych wizyt u stomatologa!

Best dental care

Opinie Google

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Piaskowanie zębów we Wrocławiu

Piaskowanie zębów Wrocław

Piaskowanie zębów to skuteczny zabieg stosowany w stomatologii, kórego celem jest usunięcie osadów, przebarwień oraz płytki nazębnej z powierzchni zębów. Proces piaskowania polega na aplikacji strumienia skoncentrowanych mikrocząstek piasku lub innych substancji na powierzchnię zębów za pomocą specjalnego urządzenia.

A dlaczego warto zdecydować się na zabieg piaskowania zębów w naszej klinice?

Piaskowanie zębów jest niezwykle skutecznym sposobem na usunięcie płytki nazębnej,której nie sposób usunąć domowymi sposobami podczas mycia zębów czy nitkowania. Płytka nazębna i kamień nazębny to źrodło bakterii mogące prowadzić w prostej drodze do próchnicy, chorób dziąseł i szeroko pojętych stanów zapalnych. Proces piaskowania warto zakończyć polerowaniem zębów, co uwydatni uzyskany efekt, a także będzie zapobiegać ponownemu osadzaniu się nalotu na powierzchni zębów. Usunięcie płytki nazębnej i kamienia nazębnego w znacznym stopniu przyczynia się do higieny jamy ustnej. Wygładzone powierzchnie zębów są po prostu mniej podatne na osadzanie się nowej płytki nazębnej oraz bakterii. Po takim zabiegu zwiększa się również efektywność domowego szczotkowania zębów, co ułatwia utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości.

Kolejnym problemem, który można rozwiązać są przebarwienia na powierzchni zębów, będące następstwem spożywania kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów oraz generalnie, diety i stylu życia. Piaskowanie zębów może skutecznie usunąć te wszelkie przebarwienia z Twoich zębów, przywracając ich naturalną biel i blask.

Na piaskowaniu zębów wbrew pozorom korzystają również dziąsła, ponieważ uswane są zalegające w jamie ustnej ogniska bakterii. Wobec tego można zapobiec stanom zapalnym i rozwijaniu się chorób dziąseł. Znika brzydki zapach z jamy ustnej, a zęby są bielsze, co wpływa na zwiększenie pewności siebie oraz poziomu atrakcyjności!

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł