fbpx
Licówki w klinice
stomatologii estetycznej Dentaxo

Licówki
Wrocław

Licówki porcelanowe i kompozytowe w klinice stomatologii estetycznej Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu. Postaw na najwyższej jakości licówki i kadrę wyjątkowych stomatologów, którzy odmienią Twój uśmiech. Nie musisz szukać renomowanej kliniki za granicą, ponieważ jakość i efekt, którego szukasz znajdziesz właśnie u nas.

Licówki w klinice stomatologii estetycznej DENTAXO we Wrocławiu

Wybierz rodzaj licówek dla siebie

stomatologia zachowawcza wrocław dentaxo

Licówki porcelanowe

Czytaj więcej

$
licówki wrocław dentaxo

Licówki kompozytowe

Czytaj więcej

$

Nie musisz szukać zagranicznej kliniki, by zainwestować w licówki na światowym poziomie

Jeśli chcesz odmienić swój uśmiech za pomocą licówek, zrób to w Dentaxo! Jesteśmy wrocławską kliniką stomatologii estetycznej, którą cechują jakość, rzetelność i profesjonalizm. Nie musisz opuszczać kraju, aby cieszyć się holywoodzkim uśmiechem i czarować otoczenie zjawiskowym uzębieniem!

Licówki w Dentaxo

Kiedy warto zainwestować w licówki?

Licówki to znakomita inwestycja ponieważ odmieniają nie tylko wygląd uzębienia, ale przede wszystkim podnoszą atracyjność i budują pewność siebie. Korzystaj z tej możliwości zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Olśniewaj towarzystwo, gdziekolwiek się pojawisz.

Inwestycja w licówki jest dla Ciebie jeśli:

  • $Masz krzywe zęby
  • $Chcesz zmienić kształt zębów
  • $Chcesz zniwelować szpary między zębami
  • $Chcesz naprawić uszkodzony ząb
  • $Marzysz o atrakcyjnym i zniewalającym uśmiechu

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Licówki wrocław

Dlaczego warto zainwestować w licówki?

Licówki to bezinwazyjna metoda z zakresu stomatologii estetycznej, która polega na nakładaniu specjalnych płatków na zęby wykonanych z porcelany lub kompozytów. Tak specjalnie zaprojektowane i stworzone na indywidualne potrzeby elementy przykleja się do ściany zęba, korygując liczne wady genetyczne lub uszkodzenia wtórne.

Kształt, kolor jak i wielkość licówek dobiera się nie tylko pod oczekiwania i preferncje pacjenta, ale również wygląd i typ urody. Od tego w naszej klinice są specjaliści, którzy pomogą Ci w doborze optymalnego kształtu licówek oraz ich gabarytów. A wszystko po to, aby uzyskać możliwie jak najbardziej naturalny efekt. Co ważne, wybierając licówki możesz pozbyć się własnych kompleksów i defektów w uzębieniu raz na zawsze. Bez względu na to czy Twoje zęby są krzywe, małe, uszczerbione, zabarwione, niesymetryczne lub dzielone zauważalnymi szparami – dla nas to nie ma najmniejszego znaczenia. Odmienimy Twój uśmiech i dodamy Ci pewności siebie, o której już dawno marzysz!

Masz wybór

Jakie licówki wybrać? Kompozytowe czy porcelanowe?

Pamiętaj, że czynników decydujących o finalnym wyborze licówek jest cała masa. Są to nie tylko kwestie finansowe, ale przede wszystkim indywidualne preferencje, upodobania, oczekiwania, ale również uwarunkowania genetyczne lub czynniki powstałe w skutek uszkodzeń mechanicznych. Za optymalny wybór odpowiedzialni są poza Tobą nasi specjaliści, którzy pomogą w wyborze najrozsądniejszej opcji w oparciu o indywiduane podejście do Twoich potrzeb i stanu rzeczy.

Umów wizytę w naszej Klinice, a wspólnie nakreślimy plan na Twój hollywódzki uśmiech!

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł