fbpx
LICÓWKI POrcelanowe wrocław

Licówki porcelanowe
Wrocław

Licówki porcelanowe w klinice stomatologii estetycznej Dentaxo Wrocław to gwarancja jakości, korekty uzębienia i zjawiskowego uśmiechu! Nie musisz szukać kliniki za granicą, aby zapewnić sobie światową jakość i oczekiwany rezultat. Pozbądź się mankamentów w swoim uzębieniu, zbuduj na nowo pewność siebie i czaruj otoczenie hollywoodzkim uśmiechem gdziekolwiek się pojawisz!
Licówki porcelanowe Wrocław

Cennik Usług

Stomatologia estetyczna

Licówka kompozytowa

od 650

Licówka porcelanowa

od 1800

dostawienie zęba z kompozytu na włóknie szklanym

od 700

wybielenie martwego zęba

400

każda dodatkowa wizyta

100

wybielanie zębów metodą PrevDent z odbudową szkliwa

promocja z 2000 na 1600

bonding

od 700

botox stawy skroniowo-żuchwowe

1500

LICÓWKI PORCELAnowe wrocław

Licówki porcelanowe to sposób na czarujący uśmiech i pewność siebie!

Nieistotny jest powód, dla którego myślisz o założeniu licówek. Mogą to być przebarwienia, kształt, uszkodzenia mechaniczne, brak symetrii, a także szpary między zębami. Cokolwiek obniża Twoją pewność siebie i krępuje Twój uśmiech od teraz nie ma znaczenia. Licówki porcelanowe to gwarancja zjawiskowego uśmiechu oraz czynnik, który radykalnie wpłynie na Twoją pewność siebie, a także postrzeganie Twojej osoby. 

Licówki porcelanowe Wrocław

Krzywe zęby, ich niezadowalający kształt, defekty w uzębieniu czy brak symetrii?

Powodów wpływających na decyzję o wyborze licówek porcelanowych jest naprawdę sporo. Dla nas trawiącę Cię mankamenty nie mają znaczenia, bo odmienimy Twój uśmiech, a tym samym Ciebie!

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe to połączenie estetyki i funkcjonalności będące sposobem na wszelkiej maści defekty w uzębieniu. Cechuje je naturalny wygląd, trwałość oraz odporność na urazy mechaniczne. Skład licówek porcelanowych składa się między innymi z masy ceramicznej, która jest odporna na przebarwienia, osad czy kamień nazębny.

Dlaczego warto założyć licówki porcelanowe w naszej klinice?

Jesteśmy kliniką, która ponad wszystko stawia jakość i finalne zadowolenie swoich pacjentów. Wybierając nas możesz liczyć na fachowe doradztwo i kadrę doświadczonych stomatologów specjalizujących się w stomatologii estetycznej. Nie musisz wplanować usług za granicą, bo wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz u nas!

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Licówki porcelanowe to inwestycja w olśniewający uśmiech i pewność siebie!

Licówki porcelanowe to sposób na pozbycie się kompleksów, defektów w uzębieniu oraz zniewalający uśmiech. Nie miniemy się z prawdą, jeżeli wspomnimy o tym, że licówki mogą okazać się dla Ciebie inwestycją w budowę pewności siebie, podniesienie atrakcyjności, a także inwestycję na płaszczyźnie zawodowej oraz prywatnej.

Piękny i zdrowy uśmiech zmieni postrzeganie Twojej osoby, co w bezpośredni sposób może dać Ci zupełnie nowe perspektywy na pracę jak również szczęście w miłości!

 

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Licówki porcelanowe we Wrocławiu

Licówki porcelanowe Wrocław

  dMarzysz o uśmiechu, który rozpromieni Twoją twarz, doda pewności siebie i sprawi, że w końcu poczujesz się pięknie w swoim ciele? Z autopsji wiemy, że mniejsze lub większe kompleksy wynikające ze stanu uzębienia mogą w skuteczny sposób powstrzymywać ludzi przed wyrażaniem pełnej radości życia. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Na szczęście jest na to sposób i rozwiązanie, jakim są licówki porcelanowe! Uświadom sobie, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć idealnie symetryczne, białe i promienne zęby, które podkreślą Twój wewnętrzny blask.

Budowa licówek porcelanowych

Licówki porcelanowe to drobne, cienkie płatki porcelanowej ceramiki, które mocuje się na przedniej powierzchni zębów. O sposobie montażu decyduje się indywidualnie i jest to kwestia wymagająca personalnego podejścia do każdego pacjenta. Dzięki temu zabiegowi, Twoje zęby mogą uzyskać naturalny i atrakcyjny wygląd, ukrywając wszelkie występujące na ten moment niedoskonałości, takie jak przebarwienia, kształty, szpary czy niewielkie uszkodzenia.

Zalety licówek porcelanowych 

A teraz pomyśl o wszystkich zaletach, jakie niesie ze sobą wybór licówek porcelanowych. Po pierwsze, uzyskasz pewność siebie, której tak bardzo potrzebujesz. Uzyskasz w ten sposób pełną i niczym niepohamowaną kontrolę nad estetyką swojego uśmiechu. Po drugie, w kwestii wyboru i projektowania licówek masz możliwość personalizacji nakładek na takich płaszczyznach jak kształt, kolor i wielkość licówek. 

Po trzecie, licówki porcelanowe są trwałe i odporne na przebarwienia, kamień nazębny oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wysokiej jakości porcelanowej ceramice, której używamy do produkcji naszych licówek, możesz cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat. Nie musisz rezygnować z kawy lub czerwonego wina, które powodują przebarwienia na naturalnych zębach. Licówki porcelanowe utrzymują swoje właściwości estetyczne i trwałość przez całe dekady i nie boimy się stwierdzenia, że są inwestycją na całe życie!

 

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł