fbpx
LICÓWKI kompozytowe Wrocław

Licówki kompozytowe
Wrocław

Licówki kompozytowe w naszej klinice piękna Dentaxo Wrocław to sposób na przepiękny uśmiech już od pierwszej wizyty. Nie musisz szukać zagranicznej kliniki, bo wyjątkową jakość, profesjonalizm i efekt, którego oczekujesz, znajdziesz u nas. Zajmiemy się kolorem, kszatłtem i rozmiarem Twoich zębów, a Ty będziesz olśniewać otoczenie swoim zjawiskowym uśmiechem gdziekolwiek się pojawisz!
Licówki kompozytowe Wrocław

Cennik Usług

Stomatologia estetyczna

Licówka kompozytowa

od 650

Licówka porcelanowa

od 1800

dostawienie zęba z kompozytu na włóknie szklanym

od 700

wybielenie martwego zęba

400

każda dodatkowa wizyta

100

wybielanie zębów metodą PrevDent z odbudową szkliwa

promocja z 2000 na 1600

bonding

od 700

botox stawy skroniowo-żuchwowe

1500

Licówki kompozytowe wrocław

Licówki kompozytowe to sposób na olśniewający uśmiech i pewność siebie!

Mało istotny jest dla nas powód, dla którego rozważasz założenie licówek. Najczęściej są to przebarwienia, drobne ubytki, kształt i brak symetryczności zębów. Bez względu na to, co jest źródłem Twoich kompleksów zapewniamy Cię, że odmienimy Twój uśmiech i zbudujemy pewność siebie dając Ci to, czego potrzebujesz. Licówki kompozytowe to doskonała alternatywa dla dużo droższych licówek porcelanowych, która wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie jak i postrzeganie Twojej osoby w kontaktach międzyludzkich.

Licówki kompozytowe Wrocław

Niezadowalający kształt zębów, brak estetyki, przebarwienia, ubytki lub diastema?

Powodów do założenia licówek może być więcej, ale pamiętaj, że cokolwiek stanowi dla Ciebie problem, dla nas to nie ma znaczenia! Odmienimy Twój uśmiech i zwiększymy Twoją atrakcyjność!

Licówki kompozytowe, a porcelanowe

Z założenia licówki to połączenie funkcjonalności i estetyki, będące sposobem na rozmaite mankamenty uzębienia. Skład licówek kompozytowych i materiał, z którego są tworzone wystarczy na długie lata, jednak należy pamiętać o tym, że licówki kompozytowe w przeciwieństwie do porcelanowych są nieco bardziej narażone na przebarwienia i uszkodzenia mechaniczne, ale z drugiej strony są prostszte w ewentualnej regeneracji w razie konieczności!

Dlaczego warto założyć licówki kompozytowe w naszej klinice?

Jesteśmy kliniką stawiającą na jakość i zadowolenie własnych pacjentów. Spełaniamy się realizując Wasze marzenia o zjawiskowym uśmiechu, przyczyniając się w ten sposób do poprawy jakości życia i jest to nasz motor napędowy. Fachowe doradztwo, doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt to zalety, które dają Ci pewność odnośnie oferowanej przez nas jakości.

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Licówki kompozytowe to znakomita inwestycja w czarujący uśmiech oraz pewność siebie!

Licówki kompozytowe to sposób na wyzbycie się wszelkich defektów, mankamentów i kompleksów wynikających z obecnego uzębienia. Z autopsji wiemy, że licówki mogą okazać się jedną z Twoich lepszych inwestycji życiowych, podnosząc jakość Twojego życia, budując pewność siebie, a tym samym sukcesy na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. 

Zdrowy, olśniewający i niczym nieskrępowany uśmiech to sposób na magiczną aurę wokół Twojej osoby, gdziekolwiek się pojawisz!

 

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Licówki kompozytowe we Wrocławiu

Licówki kompozytowe Wrocław

Marzysz o zajwiskowym uśmiechu, który doda Ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się dobrze w swoim ciele? Z ust naszych pacjentów wiemy, że mniejsze lub większe kompleksy wynikające z braku estetyki uzębienia wpływają destrukcyjnie na życie zawodowe jak i prywatne, będąc jednocześnie hamulcem w okazywaniu emocji. 

Na szczęście mamy na to sposób, jakim są licówki kompozytowe. Zrozum, że żaden z Twoich kompleksów, żaden defekt i mankament obecnego stanu uzębienia, nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Jeśli tylko zechcesz sprawimy, że Twoje zęby będą białe, równe, proporcjonalne i symetryczne, podkreślając Twój wewnętrzy blask.

 

Budowa licówek kompozytowych

Licówki kompozytowe to specjalne płatki nakładane na powierzchnię zębów wykonane z warstwy materiału kompozytowego. Kwestia wykonania płytek jest aspektem indywidualnym, uzależnionym od uzębienia oraz personalnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Proces nakładania licówek kompozytowych jest sposobem na czarujący i zniewalający uśmiech bez względu na wyjściową sytuację i stan uzębienia, pokrywając drobne uszkodzenia, przebarwienia, uszczerbki czy diastemę.

Zalety licówek kompozytowych

Na koniec pamiętaj o zaletach, jakie idą w parze z wyborem licówek kompozytowych. Po pierwsze to pewność siebie, której momentami może Ci tak bardzo brakować. Decydując się na licówki uzsykasz niepohamowany i niczym nieskrępowany uśmiech. Po drugie wraz z naszymi specjalistami będziesz mieć wpływ na proces tworzenia licówek, dobierając ich kształt, kolor i rozmiar.

Po trzecie, materiał, z którego tworzone są licówki kompozytowe jest tańszy niż materiał i skład licówek porcelanowych więc inwestycja w zniewalający uśmiech jest znacznie mniejsza, aniżeli w licówki porcelanowe. Co należy przy tym odnotować to fakt, że trwałość licówek kompozytowych i odporność na ewentualne przebarwienia jest mniejsza aniżeli licówek porcelanowych. Z drugiej strony są one nieco bardziej plastyczne i łatwiejsze w ewentualnej regeneracji, a przy odpowiedniej higienie będą służyć Ci na długie lata!

 

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł