Klinika stomatologiczna Dentaxo, ul. Dokerska 2A, Wrocław
dentaxo_logo_color
DENTAXO UL. DOKERSKA 2A / WROCŁAW

Dołącz do specjalistów w prywatnej klinice stomatologicznej Dentaxo!

Jesteś stomatologiem i myślisz o własnym gabinecie w świetnie prosperującej klinice medycznej, która zapewni Ci dostęp do swoich pacjentów? Dołącz do grona specjalistów w Dentaxo! Jesteśmy nowoczesną kliniką z lokalizacją na Kozanowie we Wrocławiu.

Dołącz do nas

Dlaczego warto dołączyć do naszego teamu?

Właściciele naszej kliniki doskonale zdają sobie sprawę z istoty marketingu, nowoczesnych aplikacji medycznych oraz wszelkich aspektów związanych z promocją marki i udogodnień na płaszczyźnie nowych technologii. Naszym zadaniem jest pozyskiwanie pacjentów oraz ich obsługa, natomiast zadaniem lekarzy, wyłącznie wywiązanie się ze swoich obowiązków. Diagnozowanie i skuteczne leczenie pacjentów naszej kliniki.

Jeśli zostaniesz lekarzem i członkiem naszej rodziny, wówczas nie musisz już martwić się o własny marketing czy brak pacjentów. Zrobimy to za Ciebie!

Dołącz do nas

Nowoczesny sprzęt medyczny, nowe technologie, atrakcyjne wnętrza i obsługa pacjenta na najwyższym poziomie

Dołącz do nas, a przekonasz się, że mamy nie tylko wizję i aspiracje do zbudowania silnej i rozpoznawalnej marki nie tylko we Wrocławiu, ale również w pozostałych miastach w Polsce. Mamy ku temu odpowiednie środki, ludzi oraz zaplecze strategiczno – finansowe, zbudowane w rozmaitych segmentach biznesu. Medycznych i nie tylko.

Wiemy jak budować silną i efektywnie funkcjonującą markę, dlatego też ostatnim brakującym ogniwem w naszej układance są wyjątkowi specjaliści. Tacy, jak Ty!

Odezwij się i porozmawiajmy o naszych możliwościach!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana podjęciem współpracy z naszą marką, zachęcamy Cię do kontaktu. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 665 454 572 (Sebastian Młyńczak) lub wyślij wiadomość na adres e-mail [email protected]. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym praca jest pasją i zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu i zobacz, jak wspólnymi siłami możemy zmieniać życie naszych pacjentów. A przy tym realizować się we własnej pasji i życiu zawodowym.