fbpx
Dentysta dziecięcy Wrocław

Dentysta dziecięcy

Wrocław

Dentysta dziecięcy w naszej klinice Dentaxo Wrocław zatroszczy się o Twoje dziecko i sprawi, że wizyta u stomatologa będzie nie tylko wesołą przygodą, ale przede wszystkim skuteczną formą leczenia i zapobiegania problemom z uzębieniem. Stawiamy na empatię, cierpliwość i zrozumienie najmłodszych pacjentów udowadniajac, że dentysta nie musi kojarzyć się z niechcianym przymusem. W końcu też jesteśmy rodzicami!
dentysta dziecięcy wrocław dentaxo

Cennik Usług

Stomatologia dziecięca

Przegląd kontrolny:

150

Wizyta adaptacyjna (do ½ godz):

150

Znieczulenie:

50

Lakowanie bruzd zębów stałych:

200

Wypełnienie: zęba mlecznego:

180

Wypełnienie zęba stałego: wg cennika stomatologii zachowawczej

250

Leczenie kanałowe zęba mlecznego

350

Leczenie kanałowe zęba stałego: wg cennika endodontycznego

550

Usunięcie zęba mlecznego:

200

Dentysta dziecięcy Wrocław

Stomatologia dziecięca dla najmłodszych

W ramach stomatologii dziecięcej działamy profilaktycznie, doraźnie, ale i zapobiegawczo. Każda wizyta poprzedzona jest zapoznaniem się dziecka z naszym otoczeniem, specjalistą oraz omówieniem zakresu działań. Forma adaptacji przebiega w formie nauczania i zabawy, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie. Leczymy, zapobiegamy i edukujemy najmłodszych pacjentów naszej kliniki! Odwiedź nas ze swoim dzieckiem i wspólnie zadbajmy o jego zdrowie i piękny uśmiech!

dentysta dziecięcy wrocław dentaxo

Zakres uslug w stomatologii dziecięcej

Dentysta dziecięcy z powodzeniem może wykonać wizytę kontrolną oceniającą stan uzębienia i jamy ustnej Twojego dziecka. Usunąć płytkę nazębną, kamień czy próchnicę. Usunąć zęby mleczne lub dokonać ich wypełnienia, co wcale nie musi być bolesne i obarczone stresem. Wykonujemy również aplikacje fluorkowe czy lakowanie zębów. Zajmujemy się wadami zgryzu i ortodoncją, a także leczeniem kanałowym.

Dentysta dzięcięcy nie musi kojarzyć się ze stresem!

Stomatologia dziecięca w Dentaxo bazuje na odpowiednim przysposobieniu najmłodszych pacjentów budując w nich zaufanie, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Traktujemy dzieci będące naszymi pacjentami w taki sposób, w jaki chcielibyśmy, aby traktowano nasze.

Dlaczego warto postawić na naszych dentystów dziecięcych?

Jak wspomnieliśmy, chcemy, aby wizyta Twojego dziecka nie była obarczona stresem, płaczem i bojaźliwością. Nasi dentyści doskonale wiedzą jak zatroszczyć się o najmłodszych pacjentów oraz jak dbać o ich zęby i edukację.

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Dentysta dziecięcy na „6 w koronie”!

Nawiązując do ocen szkolnych jak i naszej profesji dumnie komunikujemy o naszych notach wystawianych przez najmłodszych pacjentów jak i ich rodziców. Odpowiednie podejście, jakość świadczonych usług i pozytywna atmosfera są czynnikami, które każdorazowo składają się na sumaryczną ocenę „szóstki w koronie” i nierzadko okraszonej dodatkowym „uśmiechem”! Umów swoje dziecko na wizytę w naszej klinice i zapiszcie się do naszego dziennika ocen! Czekamy na Was!

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Dentysta dziecięcy we Wrocławiu

Dentysta dziecięcy Wrocław

O tym jak diametralnie różni się stomatologia dziecięca od stomatologii zachowawczej wśród dorosłych, wiemy nie tylko my, ale i rodzice dzieci odwiedzających naszą klinikę. Sposób prowadzenia usług, a także otoczka i atmosfera wymagają nie tylko odpowiedniego zaplecza, ale również praktyki i wiedzy z zakresy psychologii. Każdy nasz dentysta dziecięcy uzbrojony jest w odpowiedni warsztat narzędzi sprawiający, że wizyty u dentysty wśród najmłodszych stanowią pozytywną przygodę, a nie przymus obarczony strachem, płaczem i niepotrzebnym stresem.

Zakres działań świadczonych dla najmłodszych pacjentów naszej Kliniki obejmuje kilka fudamentalnych usług stomatologicznych obejmujących działania edukacyjne, profilaktyczne i doraźne.

Kontrola i profilaktyka

Profilaktyka to podstawa zdrowych zębów, obejmująca ocenę stanu jamy ustnej dziecka, przeprowadzanie badań jamy ustnej, usuwanie płytki nazębnej i kamienia oraz nakładanie lakieru fluorowego w celu zapobiegania próchnicy.

Leczenie próchnicy

Diagnoza i leczenie próchnicy w skutek stanów zapalnych i urazów mechanicznych, w tym wypełnienia stomatologiczne, usuwające uszkodzoną tkankę i struktury zęba.

Ekstrakcje zębów

Usuwanie zębów mlecznych lub stałych, które są zbyt uszkodzone, nieprawidłowo ułożone lub przeszkadzają w rozwoju innych, zdrowych zębów.

Fluoryzacja zębów i lakowanie

Stosowanie specjalnych żeli lub lakierów fluorkowych w celu wzmocnienia szkliwa zębów i ochrony przed próchnicą.

Wady zgryzu

Wczesna diagnoza i monitorowanie rozwoju zgryzu, w tym także wczesne interwencje ortodontyczne, takie jak aparaty ortodontyczne stałe lub ruchome, mające na celu korektę wad zgryzu i niewłaściwego ułożenia zębów.

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienia stomatologiczne i plomby, mające na celu naprawę uszkodzonych zębów mlecznych.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe zębów mlecznych, które są dotknięte poważnym uszkodzeniem miazgi, w celu zachowania zęba do czasu naturalnej wymiany uzębienia.

Usuwanie kamienia nazębnego

Usuwanie płatka nazębnego i nagromadzonego kamienia nazębnego podczas profesjonalnej higienizacji jamy ustnej obejmującej również polerowanie zębów i usuwanie ognisk bakterii w obrębie jamy ustnej.

Edukacja

Profesjonalne doradztwo dotyczące higieny jamy ustnej u dzieci, nauka prawidłowego szczotkowania zębów i nitkowania, oraz edukacja w zakresie zdrowej diety i nawyków żywieniowych poprzez formę zabawy i praktyki podczas wizyty u dnetysty.

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł