fbpx

Bonding zębów

Bonding zębów

Wrocław

Bonding zębów w klinice Dentaxo Wrocław to nieinwazyjny zabieg z dziedziny stomatologii estetycznej, mający na celu korektę uśmiechu. Usługa polega na nanoszeniu żywic kompozytowych na powierzchnie zębów, co niweluje ewentualne niedoskonałości, drobne ukruszenia, a także odbarwienia. Jest to doskonała alternatywa dla licówek i osób, których stan uzębienia wymaga zaledwie kosmetycznej korekty w aspekcie zabarwień szkliwa oraz odbudowy drobnych uszkodzeń.
bonding zębów wrocław

Cennik Usług

Stomatologia estetyczna

Licówka kompozytowa

od 650

Licówka porcelanowa

od 1800

dostawienie zęba z kompozytu na włóknie szklanym

od 700

wybielenie martwego zęba

400

każda dodatkowa wizyta

100

wybielanie zębów metodą PrevDent z odbudową szkliwa

promocja z 2000 na 1600

bonding

od 700

botox stawy skroniowo-żuchwowe

1500

Bonding zębów w klinice stomatologii estetycznej

Bonding zębów to sposób na czarujący uśmiech i pewność siebie!

Bonding zębów to doskonały sposób na korektę uzębienia w wymiarze odbudowy drobnych ubytków, niedoskonałości oraz przebarwień. Jest to kompleksowa metoda, której efektem jest perfekcyjny i zdrowy uśmiech. Bonding jest więc nienwazyjym zabiegiem w naszych gabinetach, który łączy w sobie elementy stomatologii estetyczej oraz zachowawczej. To także doskonała alterantywa dla klasycznego wybielania zębów.

bonding zębów wrocław

Przebarwienia na powierzchni szkliwa i drobne uszkodzenia 

To jaki tryb życia prowadzisz i jak wygląda Twoja dieta, wpływa na estetykę i wygląd Twoich zębów. Kawa, wino czy papierosy, a także Twój wiek wpływa nie tylko na odcień bieli zębów, ale również ich stan.

Bonding zębów

Bonding zębów to metoda, która jednocześnie wybiela zęby, a także uzupełnia drobne uszkodzenia i maskuje niedoskonałości.

Dlaczego warto zdecydować się na bonding zębów?

Bonding zębów jest przede wszystkim metodą bezinwazyjną i można rzec kompleksową, ponieważ nie tylko wybiela zęby, ale również poprawia ich optykę i wzmacnia uzębienie. To doskonała alternatywa dla wybielania czy dużo droższych licówek.

NASI SPECJALIŚCI

Umów wizytę u stomatologa w naszej nowoczesnej klinice Dentaxo przy ulicy Dokerskiej 2A we Wrocławiu

W Dentaxo wiemy jak zadbać o zdrowe zęby, piękny uśmiech. Bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Wybierając nasze centrum stomatologiczne stawiasz na nowoczesny sprzęt medyczny, kadrę specjalistów, pozytywną atmosferę i niekończącą się empatię wobec każdego pacjenta! Ustal dogodny dla siebie termin i umów wizytę!

Bonding zębów to inwestycja w piękny uśmiech i pewność siebie!

Jeśli Twoje zęby są zabarwione i sprawiają wrażenie niezadbanych, to bonding jest metodą wręcz stworzoną na miarę Twoich potrzeb. Warstwowe nakładanie żywic kompozytowych na powierzchnię zębów nie tylko wypełni drobne uszkodzenia czy ubytki, ale również wybieli i wypełni zęby, przez co Twój uśmiech ulegnie diamteralnej zmianie na lepsze. 

Bonding to metoda bezinwazyjna, którą można wykonać u każdej osoby poprzedzając tę usługę wizytą w ramach stomatologii zachowawczej i profilaktycznej. Bonding zębów wykonuje się wyłącznie na zdrowych zębach, wolnych od próchnicy, kamienia nazębnego czy chorób tkanki zębowej. 

Jeśli Twoja praca bazuje głównie na kontaktach międzyludzkich, chcesz czuć się pewnie w swoim ciele, a przy okazji olśniewać otoczenie atrakcyjnym wyglądem, to bonding Twoich zębów jest dla Ciebie idealną inwestycją. Zarówno w sferę prywatną jak i zawodową.

Umów wizytę

71 880 92 89

Dentaxo w klinice Sports Medic

Galeria Victor
Ul. Dokerska 2A II piętro
Wrocław 54-142

Umów wizytę

Kontakt

Bondong zębów we Wrocławiu

Bonding zębów Wrocław

Decydując się na bonding zębów dokonasz nie tylko delikatnej korekty w swoim uzębieniu poprzez wyrównanie i wypełnienie zębów, ale zapewnisz sobie zdrowy i czarujący uśmiech. Bonding wybiela zęby oraz pozwala pozbyć się drobnych uszkodzeń co dodatkowo wzbogaca finalny, uzyskany efekt. 

Bonding zębów może zmienić opinie na temat Twojej osoby!

Pamiętaj, że usługi z zakresu stomatologii estetycznej są nie tylko przysłowiową zachcianką, ale przede wszystkim inwestycją w siebie. Zdrowy, biały i atrakcyjny uśmiech buduje nie tylko samoocenę, ale również wartość Twojej osoby w oczach Twoich rozmówców. Nietuzinkowy uśmiech buduje więc nie tylko pozycję społeczną, ale rzeczywiście pomaga zarówno w pracy zawodowej jak i w prywatnych relacjach. 

Jeśli chcesz zrobić wrażenie gdziekolwiek się pojawiasz, zainwestuj w piękny uśmiech i pewność siebie, decydując się na bonding zębów.

 

Promocja!

Na wybielanie zębów metodą Prevdent

2000zł
1600zł

Scaling + Piaskowanie +
Polerowanie + Fluoryzacja
2 łuki zębowe

530zł
350zł